Kalendrid

~Et pidada meeles tähtsaid sündmusi.

Kalender

Kalendrid on olulised ajamõõtmise vahendid ja aitavad inimestel planeerida sündmusi, äritegevusi ja kohtumisi, jälgida aastaaegade vaheldumist. Samuti on kalender hea ja lihtne kingitus nii ettevõtte kliendile ja äripartnerile kui ka lähedastele ja sõpradele. 

Meilt saad tellida erinevaid seina- ja lauakalendreid. Pakume nii standard- kui ka erilahendusi ning alati oleme valmis kaasa mõtlema uutele ideedele. 

Uno seinakalender – ühe päisepildi ja rebitavade kuudega seinakalender, kus käesolev kuu on suurelt, eelnev ja järgnev kuu väikselt kõrval.
Pildi mõõt A4, kalendri lehtede mõõt A4, reklaamriba kõrgus 40-60 mm. 

Trio seinakalender – ühe päisepildi ja rebitavade kuudega seinakalender, kus on nähtavad kolm kuud korraga. Saate kasutada kas ühte fotot või moodustada kollaaži
Pildi mõõt A4, kalendri lehtede mõõt A3, reklaamriba kõrgus 40-60 mm. 

Trio Extra seinakalender– ühe päisepildi ja iga kuu eraldi rebitav seinakalender, kus on nähtavad kolm kuud korraga.
Pildi mõõt 345×240 mm, kalendri lehtede mõõt 345×135 mm, reklaamribade kõrgus 40-60 mm.

Fotokalender: Fotokalendrid sisaldavad tavaliselt iga kuu jaoks erinevat pilti või kunstiteost. Need on isikupärased ja võimaldavad teil valida pilte, mis on teile olulised või mis teile meeldivad.
Mõõdud A3 või A4. 

Lauakalender–  lauakalendrid on äärmiselt populaarsed tänu oma soodsale hinnale ja kasutusmugavusele. Lauakalender on piisavalt väike, et mahtuda mugavalt lauale, olles samas piisavalt suur, et kuupäevi ja sündmusi näha. Lauakalendris saab kasutada erinevaid fotosid ja selle saab kohandada vastavalt teie eelistustele lisades kalendrile ettevõtte logo, värvid või stiili. 

Meilt saab abi ka kalendrite kujundamisel. 

Märgi, kas vajad kujundust või lisa valmis fail (Nõuded failidele) ning pane tellimus teele.

Category:

13 + 4 =

Tehtud tööd