Kasutustingimused

 

VEEBIPOE GO PRINT MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Go Print (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Taurus Print (registrikood 11607001), asukohaga Madara 31, Tallinn.

 

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hindu saab arvutada hinnakalkulaatorist. Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kohaletoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ja kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

2. Tellimuse vormistamine

Trükise tellimiseks peab välja valima soovitud trükise kõik vajalikud parameetrid (suurus, värvilisus, paber, järeltöötlus ja kogus), seejärel näitab hinnakalkulaator kauba hinda vastavalt väljavalitud parameetritele ning peale seda tuleb vormistada tellimus ning lisada soovitud tooted ostukorvi ning lisada telimusele trükifail. Kui trükifaili pole, siis saab valida juurde ka kujundusteenuse ning lisada see ka ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay. Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Taurus Print OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tellimuse valmimisest teavitatakse klienti kas e-posti või sms teel. Tellimuse tarneaeg on orienteeruv ning sõltub tellimuste mahust.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

3. Kohaletoimetamine

Kaup saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgmised võimalused: Omniva pakiautomaat, Itella pakiautomaat, DPD pakiautomaat, ELS kuller, DPD kuller.

Samuti on igal tööpäeval vahemikus 10.00–17.00 võimalik kaubale ise järele tulla aadressil Madara 31, Tallinn.

Saatekulud kannab ostja ja vastav hinnainfo kuvatakse saatmisviisi kõrval.

Eestisisesed saadetised jõuavad ostja määratud sihtkohta üldjuhul 2 tööpäeva jooksul pärast tellimuse täitmise teate saamist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 5-7 kalendripäeva jooksul.

Erandjuhtudel õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

 

4. Taganemisõigus

Võlaõigusseaduse § 53 lg 4 kohaselt. 2 ja 3, ei saa Tellija oma tellimust tagasi võtta ega tellimust tagastada, välja arvatud tellimuse kvaliteediga seotud probleemide korral.

 

5. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba mittevastavuse või puuduse eest tellimistingimustega, mis olid olemas juba asja üleandmise ajal ja mis ilmnevad kahe kuu jooksul alates kauba üleandmisest ostjale. . esimese kuu jooksul pärast asja ostjale üleandmist eeldatakse, et puudus oli juba asja üleandmise ajal olemas. Veebipoe vastutus on vastava eelduse ümberlükkamine.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@goprint.ee või helistada telefonil: +3726259678.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Kui kaupa ei saa parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga seotud tasud. Veebipood vastab tarbija kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. Otseturundus ja isikuandmete töötlemine Veebipood kasutab ostja sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ja kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid transpordiettevõtetele kauba kohaletoimetamiseks. Veebipood saadab uudiskirju ja pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult siis, kui ostja on avaldanud soovi, sisestades veebisaidile e-posti aadressi ja teatanud oma soovist saada otsepostituse teateid.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

6. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@goprint.ee või helistada telefonil: +3726259768

Lepingus käsitlemata küsimustes kehtivad Eesti Trükitööstuse Liidu üldised tarnetingimused, mis on avaldatud Eesti Trükitööstuse Liidu kodulehel aadressil (KÄTTETOIMETAMISE REEGLID ETPL tüüptingimused müügilepingu sõlmimisel .), kohaldatakse trükiteenuste osutamise suhtes.

Kui ostja ja veebipood ei suuda vaidlust kokkuleppel lahendada, võib ostja pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ja taotluse esitada siit.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidluste lahendamise platvormi poole. ), asub _________.