Maksetingimused

 

Trükise tellimiseks peab välja valima soovitud trükise kõik vajalikud parameetrid (suurus, värvilisus, paber, järeltöötlus ja kogus), seejärel näitab hinnakalkulaator kauba hinda vastavalt väljavalitud parameetritele ning peale seda tuleb vormistada tellimus ning lisada soovitud tooted ostukorvi ning lisada telimusele trükifail. Kui trükifaili pole, siis saab valida juurde ka kujundusteenuse ning lisada see ka ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Taurus Print OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tellimuse valmimisest teavitatakse klienti kas e-posti või sms teel. Tellimuse tarneaeg on orienteeruv ning sõltub tellimuste mahust.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Veebipood ei ole kohustatud kontrollima Tellija poolt esitatud lähteandmeid ja failide sisu. Samuti ei vastuta Veebipood Tellija poolt esitatud andmete õigsuse eest (sh paberi valik, mõõdud, värvilisus jne)